پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

آسانترین کشورها برای گرفتن گواهینامه رانندگی

به راحتی می توان گفت که اخذ گواهینامه در ایران طی چند سال گذشته پیچیده ترین و دشوارترین مراحل و فرایندها برای هر کسی است که تصمیم به انجام آن گرفته است. از طرف دیگر ، قیمت و قیمت این درجه هر روز در حال افزایش است ، اما نباید فراموش کنیم که در همه این مشکلات ، داشتن گواهینامه رانندگی یکی از نیازها و مهارت های زندگی فردی هر فرد است.

آسانترین کشورها برای گرفتن گواهینامه رانندگی

بیشتر افراد دارای گواهینامه خاطرات تلخی از مطالعه و روزهای امتحان دارند. در آن زمان ما مجبور شدیم برای آزمون عملی به شهر آزمون برویم و نوبت ما بود. اما امروزه با افزایش آموزشگاه های رانندگی ، هرکسی می تواند پس از ثبت نام و گذراندن کلاس های لازم ، به مدرسه محل زندگی خود رفته و در همان محل امتحان دهد.

طبق قانون جدید ، افرادی که هنوز مجوز دریافت نکرده اند ، محدودیت هایی دارند ، به عنوان مثال حداکثر تا سه ماه مجاز به رانندگی نیستند و فرد باتجربه با درجه 2 یا 3 نیز باید در آنجا حضور داشته باشد. هنگام رانندگی. همچنین افراد مبتدی مجاز به رانندگی از ساعت 12 تا 5 صبح نیستند و فقط در صورت مسافت 25 کیلومتر از شهر حق رانندگی در خارج از شهر را دارند. بزرگراه ها

حالا با هم آسانترین کشورها برای گرفتن گواهینامه رانندگی ما در حال بررسی هستیم

همچنین نگاه کنید به: تست های اساسی آیین نامه ها

مکزیک

در مسافت های طولانی ، یعنی تقریباً تا سال 2017 در مکزیک ، شرکت در آزمون رانندگی اصلاً ضروری نبوده و هیچ مدرکی دال بر توانایی رانندگی آنها وجود ندارد ، و در مکان های مختلف شرایط مختلفی وجود دارد ، مانند آزمایش خون (برای تعیین یا در موارد دیگر ، شما می توانید با پرداخت مبلغ از پیش تعیین شده برای کارت گواهینامه رانندگی ، به راحتی پشت فرمان اتومبیل خود بنشینید. شاید باورکردنی نباشد اما سن قانونی اخذ گواهینامه در این کشور مشخص نشده است و تنها با اعلام اینکه فرد توانایی رانندگی دارد ، کافی است پس از امضای یک سری مدارک ، گواهینامه دریافت کنید. بسیاری از مکزیکی ها از 16 سالگی شروع به دریافت گواهی 1 ساله می کنند ، اما در سن 18 سالگی به آنها گواهی نوع A با اعتبار 3 سال صادر می شود. بیش از 21 میلیون نفر در پایتخت مکزیک زندگی می کنند. یکی از مشکلات مکزیکوسیتی آلودگی زیاد هوا است. به همین دلیل است که دولت اخیراً تشویق شهروندان خود را به رانندگی یا حداقل استفاده از اتومبیل های خود در یک روز در هفته آغاز کرده است.

مفهوم حاکمان در ترافیک
بیشتر بخوانید

با این حال ، مقامات ارشد در مکزیکو سیتی (پایتخت) هنوز در تلاشند روند صدور گواهینامه را در این کشور تنظیم کنند. اکنون قبولی در آزمون رانندگی برای همه قانونی است. بر اساس این قانون ، متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی باید در دوره های آموزشی شرکت کنند و پس از گذراندن آزمون تئوری و عملی قادر به اخذ مدرک با نمره خواهند بود.

ژاپن

در ژاپن ، قوانین رانندگی ، مانند شخصیت و رفتار ، بسیار مرتب است. برخلاف کشور ما ، ایران ، جایی که اتومبیل ها همزمان با سرعت بالا حرکت می کنند و ادعا می کنند که از قوانین پیروی می کنند و از مشکل طرف دیگر اطلاع دارند ، که باعث تنش و ترافیک بسیار سنگین است. اما در عوض ، اگر در یک مکان در ژاپن ترافیک وجود دارد ، فقط به دلیل باریک بودن جاده ها است.

ژاپنی ها برای گرفتن گواهینامه رانندگی دو راه دارند. راه اول گرفتن گواهینامه رانندگی با ثبت نام در آموزشگاه رانندگی بدون قبولی در آزمون شهر است. راه دوم خوداظهاری به گونه ای است که فرد پس از اعلام آمادگی برای دانستن نحوه رانندگی ، با موفقیت در آزمون نظری و عملی و گذراندن این مراحل گواهینامه رانندگی خود را با موفقیت دریافت می کند. اگر خارجی هستید و می خواهید گواهینامه خود را در ژاپن بگیرید ، باید بیش از 7000 دلار بپردازید.

دانمارک

در دانمارک ، اخذ گواهینامه مراحل طولانی تر و دقیق تری را طی می کند. جالب ترین قانون را می توان در این کشور مشاهده کرد ، زیرا ساکنان آن تا 17 سالگی مجاز به دریافت گواهینامه رانندگی نیستند ، اما در 16 سالگی می توانند تراکتور رانندگی کنند. آنها لازم است 28 ساعت کلاس تئوری و 7 ساعت آموزش کمک های اولیه را بگذرانند. متقاضیان باید رانندگی در جاده های لغزنده را تمرین کنند و با مهارت کامل در مانورهای آموزشی ویژه مانند برگشتن در مسیر مارپیچ ، رانندگی در یک مسیر هشت ضلعی شرکت کنند. تمام این آموزش ها و قبولی در آزمون کتبی قبل از شرکت در آزمون عملی رانندگی لازم است.

چگونه می توان یک طراح مد شد؟
بیشتر بخوانید

برای گرفتن گواهینامه در این کشور باید ساعات مشخصی را در آموزش بگذرانید ، افراد در آزمون رانندگی شرکت می کنند و در صورت قبولی مجاز به شرکت در آزمون شهری هستند. اگر قصد دریافت گواهینامه رانندگی دانمارک را دارید ، باید حدود 2000 دلار بپردازید. این گواهینامه تا سن 70 سالگی برای شما معتبر است و بعد از 70 سالگی فرد باید هر دو سال یکبار امتحانات دشواری را برای گرفتن گواهینامه خود انجام دهد.

علائم و نشانه های راه

همچنین ببینید

چگونه می توان یک طراح مد شد؟

حرفه طراح لباس امروزه به یکی از بسترهای رقابتی تبدیل شده است و اگر تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *