پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

بهترین وسیله برای از بین بردن اشکالات و تار

اعتبار عکس: tsingha25 / Shutterstock.com

زمان مسافرت هرگز زمان بدی نیست ، اما ما می توانیم حداقل به یکی از اعضای خانواده شما فکر کنیم که ممکن است از سفر در حال دویدن شما هیجان کمتری داشته باشند: ماشین شما.

علاوه بر ساییدگی و پارگی معمول ، وسیله نقلیه صدها مایل رانندگی بین ایالتی را به شما می دهد – معمولاً چیزی که تعویض روغن و چرخش لاستیک امکان رفع آن را ندارد – مسئله اشکالات ، قیر و سایر نخاله های جاده ای است که ماشین شما را می ریزد و باعث می شود تا سریعاً تمام تلاش های دقیق خود را انجام دهید. و در حالی که می توان بیشتر شن و ماسه و خاک را با یک شستشوی ساده از بین برد ، اشکال و قیر به خصوص در اطراف باقی می مانند. به معنای واقعی کلمه.

خبر خوب این است که شما می توانید همه این چیزهای چسبناک و صمغی را با استفاده از یک یا چند دستگاه پاک کننده اشکال و قیر با فرمول خاص از ماشین خود پاک کنید. برای استفاده در رنگ ، پلاستیک ، شیشه و حتی برای از بین بردن فلزات خام ، اشکالات و قیر ایمن است و از ترکیبی هوشمندانه از مواد شیمیایی برای از بین بردن پیوندهای بین این مواد متراکم و بدنه ماشین شما استفاده می کند ، و پاک کردن آنها بدون نیاز به مقدار زیادی چربی برای آرنج.

هر وقت یک محصول با جزئیات اتومبیل به ما میانبر برای شلاق جیر جیر می دهد ، این یک پیروزی در کتاب ما است. با توجه به این موضوع ، در اینجا نگاهی دقیق به بهترین اشکال زدا و تار خواهیم داشت موجود در eBay، با تأکید بر سهولت استفاده ، عملکرد کلی و ارزش پول.

بهترین وسیله برای از بین بردن خراش در ماشین برای اصلاح رنگ شما
بیشتر بخوانید

انتشار بهترین ابزار برای از بین بردن اشکال و پارگی اولین بار در AutoGuide.com ظاهر شد.

همچنین ببینید

نکات مهم برای اجاره خودرو روزانه

دلایل مختلفی برای اجاره خودرو وجود دارد. بازه زمانی اجاره کردن ماشین هم می‌تواند روزانه، هفتگی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *