پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

تجربه من با پذیرش گواهینامه رانندگی

تجربه تصویب قوانین مدیریت دوستی که با مهربانی این مقاله را برای ما ارسال کرده است
حدود 4 سال پیش ، وقتی تازه در کنکور قبول شدم ، تصمیم گرفتم برای گواهینامه ثبت نام کنم. اما این یک سال قبول شدن در کنکور و مطالعه برای من آنقدر دشوار بود که حتی فکر اینکه می خواهم یک صفحه از روزنامه را بخوانم آزارم می داد. تنها چیزی که می خواستم یک استراحت بود و بس. اما از طرف دیگر ، ترجیح دادم قبل از شروع دانشگاه و ترم جدید کار گواهینامه خود را ادامه دهم تا احساس خوبی نسبت به آن داشته باشم.

پذیرش گواهینامه رانندگی

دو هفته بعد از کنکور ، به یکی از نزدیکترین مدارس شهر در نزدیکی خونمون رفتم. جاده دور نبود ، من فقط مجبور شدم از دو مسیر خونم عبور کنم و وقتی وارد مدرسه شدم ، احساس شادی و استرس عجیبی داشتم. به دبیر گفتم که آمده ام ثبت نام کنم. گفت آیا می دانی اسناد چیست؟ گفتم نه ، اگر می توانی بگو به تابلوی اعلانات اشاره کنید. من یک ورق کاغذ و یک مسلسل از کیفم برداشتم و همه اصلاحات را نوشتم. به محض دریافت اطلاعات ثبت نام و مدارکی که باید ارائه دهم ، آن را در همان جا رها کردم ، به سرعت همه اسناد را آماده کردم ، مبالغ شماره حساب مشخص شده را پرداخت کردم و روز بعد به مدرسه تحویل دادم.

یک سری تست و امتحان وجود داشت که من توانستم به راحتی و به راحتی آنها را کامل کنم. فکر می کنم 3 یا 4 روز بعد با من تماس گرفتند که باید به کلاس تئوری بروم. روز و ساعت حضور در درس را طبق آیین نامه بگویید. جلسه اول کلاس کد ، من و چند نفر دیگر کتاب نداشتیم. پس از ورود به کلاس و حضور غیر حضوری ، مربی گفت: “همه ما باید یک کتاب قانون تهیه کنیم و این ضروری است.” بنابراین همان روز مجبور شدم به کتاب فروشی که در آن آدرس به من داده شده بود بروم و کتاب را بخرم. یادم می آید که کتاب و حجم آن را در حالی که در سرم سوت می کشید ، متعجب دیدم.

راهنمای خرید قطعات خودرو برای خودروهای کره ای و ژاپنی
بیشتر بخوانید

من تازه از شر کتاب های کنکور خلاص شده بودم و فکر می کردم که می خواهم از شر تحصیل و دانشگاه خلاص شوم ، باید دوباره مطالعه را شروع می کردم و برایم خیلی سخت بود. در هر صورت هفته اول کلاس کد را به پایان رساندم و اولین بار در آزمون کد موفق شدم. من از اینکه در این آزمون موفق نشده ام ، اصلاً ناراحت نبودم. چون من نمی توانستم کل کتاب را بخوانم و بسیاری دیگر مانند من نمره قبولی نگرفتند و مربی گفت ما باید دوباره امتحان کنیم.

متأسفانه ، ما هنوز مجبور بودیم پول را به شماره حساب هایی که داده بودیم واریز کنیم. وقتی نوبت به امتحان برای بار دوم رسید ، من از پذیرش راحت شدم و خوشبختانه در این مرحله نمره بالایی گرفتم و قبول شدم. شاید از خود بپرسید که چرا من یک بار دانشجو شدم؟ راشاه ، بعد از اولین امتحان ، دوستم مرا صدا زد.

با اینکه اصلاً حالم خوب نبود ، قبول کردم و عصر همدیگر را ملاقات کردیم. من و دوستم در پارک نشسته بودیم و او درباره کنکور صحبت کرد و پرسید: “حالا چه کار می کنی؟” من در مورد کلاس های رانندگی و امتحان توضیح دادم. به او گفتم این کار بسیار دشواری است و من نمی دانم این بار چه کاری باید انجام دهم؟ دوستم به من گفت: “اوه ، پسر خوب ، که اکنون در این کتاب نشسته و با این حجم از کتاب ، وقتی فرصتهای بسیار بیشتری وجود دارد و راههای کسب نمره وجود دارد.” در ابتدا فکر کردم او در مورد کلاهبرداری صحبت می کند! من گفتم: “شما واقعیت را می دانید. من در شرایط دشوار و درسی دروس را می خوانم و این کتاب کوچک را تقلب نکردم.” دوستم خندید و گفت نه ، منظورم تقلب نیست!
اکنون با جستجوی اینترنت و سایت های معتبر می توانید تمام نمونه سوالات مندرجات سال های گذشته را با پاسخ صحیح پیدا کنید و اگر آنها را با دقت بخوانید ، فارغ از اینکه چه می گویم ، به راحتی نمره قبولی می گیرید. سپس تلفن خود را بیرون کشید و آدرس یک سایت معتبر و نمونه سوالات را که خودش گفت برای اولین بار پذیرفته شد ، به من داد و از همان نمونه سوالات خواند. شب که به خانه رسیدم ، بدون تأخیر پشت سیستم نشستم و به سایتی که او به من داده بود رفتم. این یک سایت واقعا خوب بود ، با یک نمونه سوال کامل با پاسخ های صحیح که بعد از خواندن چند دور می توانم بپذیرم. هر چه جلوتر می رفتم بیشتر پشیمان می شدم که زودتر سایت را نمی شناختم. شاید من تازه امتحانم را پس داده بودم و در عمل بودم. تمام سوالات سری اول آزمونهای کد سالهاست که در این نمونه وجود دارد.

سوالات در مورد علائم و نشانه های جاده ای 1400
بیشتر بخوانید

به طور جدی ، در کمترین زمانی که فکرش را نمی کردم ، به س questionsالات تسلط پیدا کردم و با اطمینان به جلسه آمدم و موفق شدم. سپس برای دوره های عملی رانندگی آماده شدم. من مرتباً در جلسات او شرکت می کردم. اما از آنجا که من قبلاً رانندگی کمتر از پدرم را یاد گرفته بودم. در مرحله اول آزمون شهر قبول شدم و بعد از 2 هفته گواهینامه ام به من رسید. حالا که زمان زیادی از آن روزها می گذرد ، من هنوز وقتی که به روزهای دریافت گواهینامه می رسم ، یک رضایت و خوشحالی عجیبی در خودم دارم.

آیا می توانید از تجربیات من استفاده کرده و مراحل اولیه آزمون را پشت سر بگذارید و مجبور نیستید دوباره هزینه کنید

همچنین ببینید

چگونه می توان یک طراح مد شد؟

حرفه طراح لباس امروزه به یکی از بسترهای رقابتی تبدیل شده است و اگر تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *