پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

تویوتا هایلندر هیبرید 2022 برنز ادیشن

مقاله‌های مرتبط:

استایل ظاهری و کابین هایلندر برنز ادیشن

به گزارش ، تویوتا هایلندر هیبرید برنز ادیشن با دو رنگ ویژه خاکستری Cement یا Wind Chill Pearl قابل سفارش بوده که برای اولین بار به لیست رنگ های این خودرو برای مدل 2022 اضافه شده اند. جدا از این رنگ های جدید برای بدنه، هایلندر برنز ادیشن به رینگ های پنج پره 18 اینچی با رنگ برنزی مجهز شده است.

نمای عقب تویوتا هایلندر برنز ادیشن

تغییرات صورت گرفته درون کابین این خودرو بیشتر از فضای بیرونی است. درون کابین شاهد دوختی برنز رنگ برای تودوزی هستیم و نورپردازی در رودری ها با همین رنگ برنزی اجرا شده است. تویوتا در قسمت میانی صندلی ها از پارچه استفاده کرده؛ ضمن اینکه روی کف پایی ها و کفی صندوق هم لوگوی تویوتا با رنگی برنزی دیده می شود.

صندلی تویوتا هایلندر برنز ادیشن

تجهیزات هایلندر برنز ادیشن

نسخه برنز ادیشن تویوتا هایلندر دارای تجهیزاتی بوده که صرفا در نسخه های فول هایلندر هیبرید دیده می شد. این مدل دارای درب برقی فضای بار بوده که بدون دخالت دست باز و بسته می شود. همچنین هایلندر برنز ادیشن دارای سنسور باران، آینه دیجیتالی عقب، خروجی برق 220 ولت با 1500 وات قدرت، نورپردازی داشبورد، صندلی برقی راننده قابل تنظیم در 10 جهت و نورپردازی برای نشان دادن لوگوی هایلندر است.

کابین تویوتا هایلندر برنز ادیشن

همچنین تویوتا نسخه های XLE و بالاتر تویوتا هایلندر را برای مدل 2022 مقداری به روز کرده که تمام این تغییرات در نسخه برنز ادیشن هم دیده می شود. این به روزرسانی ها شامل تنظیم برقی صندلی سرنشین جلو بوده که ارتفاع و شیب پشتی آن حال به صورت الکترونیکی تنظیم می شود.

تیونینگ فورد پوما ST و فیستا ST توسط Mountune
بیشتر بخوانید

پیشرانه تویوتا هایلندر برنز ادیشن

مشخصات فنی تویوتا هایلندر هیبرید برنز ادیشن

هایلندر برنز ادیشن یک نسخه ویژه بوده و مشخصات فنی آن با سایر مدل های این کراس اوور تفاوتی نمی کند. این خودرو به یک پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر و سیستم هیبریدی کمکی مجهز شده که روی هم رفته قادر به تولید 243 اسب بخار قدرت است. نسخه جلو محرک تویوتا هایلندر برنز ادیشن در هر 100 کیلومتر سیکل ترکیبی 6.5 لیتر بنزین مصرف می کند که این میزان مصرف سوخت در خصوص نسخه تمام چرخ محرک به 6.7 لیتر افزایش می یابد.

همچنین ببینید

داچیا داستر 2022 فیس لیفت لحظاتی پیش معرفی شد

مقاله‌های مرتبط: طراحی ظاهری داچیا داستر 2022 به گزارش ، ابتدای از نمای بیرونی داچیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *