پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

فردا 511 معرفی شد –

مقاله‌های مرتبط:

به گزارش ، محمدرضا آریان نژاد، با اشاره به حساسیت های فرداموتورز در خصوص کیفیت و متریال به کار رفته در 511 گفت: «حساسیت فرداموتورز به کیفیت این خودرو و لحاظ شدن آیتم های مد نظر باعث شد عرضه این خودرو چهار ماه به تاخیر افتد، چون خودرویی که عرضه می‌کنیم باید و حتما آن شاخص‌های کیفی مدنظر شرکت را از نظر متریال و عملکرد خودرو داشته باشد.»

نمای عقب فردا 511

وی همچنین با تاکید بر این که بحث بازارسنجی این سدان را تقریبا از سال گذشته شروع کرده ایم، درباره چرایی انتخاب این محصول افزود: «در این خصوص، نیاز بازار را به ‌طور کامل رصد کرده ایم. در این سگمنت، سدانی با امکانات رفاهی خودروی 511 فرداموتورز و در این رده قیمتی برای مصرف‌کنندگان موجود نبود. به همین دلیل، فرداموتورز با بررسی جمیع عوامل، سدان 511 را انتخاب کرد. سدانی متناسب با نیاز مشتری با امکانات رفاهی مناسب که تست‌های ایمنی را پاس کرده است و جزو خودروهای با درجه امنیت بالا به شماره می رود.»

فردا موتورز

قیمت فردا 511 و میزان داخلی سازی

مدیر بازاریابی در ادامه، بازه قیمتی سدان 511 را بین 420 تا 430 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: «در واقع، هدف فرداموتورز این بود که در این کلاس حتما خودرو زیر 450 میلیون تومان قیمت داشته باشد. قیمتی که اعلام می کنیم با احتساب مالیات بر ارزش افز‌وده، هزینه بیمه، شماره گذاری و… است.»

صندلی فردا 511

آریان نژاد با اشاره به تولید این خودرو با داخلی سازی 20 درصد افزود: «تا پایان سال میزان داخلی سازی به 40 درصد خواهد رسید. برای رسیدن به این هدف و در بحث داخلی‌سازی سرمایه‌ گذاری خیلی زیادی صورت گرفته است. ضمن این که، برای افزایش توان و تعمیق داخلی سازی از تمام توان شرکت ‌های قطعه‌سازی داخلی نیز استفاده می‌کنیم.»

اولین تیزر نسل جدید لکسوس NX 2022
بیشتر بخوانید

نمای عقب فردا 511

گارانتی خدمات پس از فروش فردا 511

همچنین این فعال صنعت خودروسازی درباره بحث خدمات پس از فروش و تامین قطعات با تاکید بر کیفیت بالای این خودرو اضافه کرد: «این خودروها به نوعی تولید داخل هستند، یعنی برخی از قطعات وارد کشور می شود و برخی قطعات آن نیز داخلی ‌سازی هستند. ما از نظر شبکه خدمات پس از فروش، یک گروه خودرویی خیلی بزرگ با سابقه بلند مدت هستیم. در این خصوص از یک سو، با توجه به توان و امکانات زیرساختی فرداموتورز در زمینه خدمات پس از فروش و از سوی دیگر، با توجه به کیفیت خودرو، برای 511 گارانتی خدمات پس از فروش چهارساله و یا 100 هزار کیلومتر پیمایش در نظر گرفته ایم. همچنین همزمان با تولید، بحث تأمین قطعات یدکی‌، چه از حوزه داخلی‌سازی و چه از حوزه شرکت‌های مبدأ، در حال انجام است.»

فردا 511

آریان نژاد درباره زمان تولید انبوه و آغاز فروش اظهار کرد: «تولید از بهمن‌ ماه پارسال شروع شده است، اما به لحاظ آیتم‌های کِیفی‌ که مدنظر داشتیم، فروش را تقریباً چهار ماه به تأخیر انداختیم و امروز این خودرو به تولید انبوه می‌رسد و فروش همزمان با رونمایی‌ آغاز می شود که شرایط آن در وب‌سایت فرداموتورز منتشر شده است.»

وی همچنین با اشاره به این که تولید اس ایکس 5، با توجه به استقبالی که از این محصول شده است، ادامه خواهد داشت اضافه کرد: «فرداموتورز برای سال جاری تولید چندهزار دستگاه انواع محصول را هدف گذاری کرده است که عدد واقعی را بنا به ملاحظات شرکتی نمی توانم بیان کنم. از سوی دیگر، امسال سبد محصولات‌مان با تولید محصول سوم، که امروز رونمایی کرده ایم، متنوع تر خواهد شد. با این حال، حداقل سه محصول برای سال جاری در نظر گرفته شده و تولید یک محصول هم که از سال گذشته آغاز شده است. در نیمه دوم سال، از چهارمین محصول فرداموتورز رونمایی خواهیم کرد که همزمان فروش آن نیز آغاز خواهد شد.»

مشخصات فنی لکسوس LX 2022 فاش شد
بیشتر بخوانید

کنسول وسط فردا 511

مشخصات فنی فردا 511

فردا 511 یک سدان اقتصادی و با امکانات مناسب است و پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی با فناوری های NVH و DVVT بر روی آن نصب شده است. این پیشرانه بهینه قادر به تولید 107 اسب بخار قدرت و 145 نیوتن گشتاور بوده و تمام این از طریق جعبه دنده 5 سرعته دو کلاچه اتوماتیک به چرخ های جلوی 511 منتقل می شود. ساختار جعبه دنده فردا 511، مجهز به سامانه روغن کاری متغییر WDCT است. یکی از نکات قابل توجه این خودرو، مصرف سوخت بهینه آن است که 6.2 لیتر بنزین را به ازای هر 100 کیلومتر می سوزاند. همچنین در شرایط آزمایشگاهی، مصرف سوخت فردا 511 به 4.9 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر می رسد.

پیشرانه فردا 511

تجهیزات ایمنی و رفاهی فردا 511

سانروف، رینگ های آلومینیومی، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، فرمان کمکی برقی از سری سوپر EPS، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، دو کیسه هوا، نمایشگر لمسی 7 اینچی، بلوتوث، کامپیوتر سفر، تهویه الکتریکی با نمایشگر دیجیتال، سنسور پارک و دوربین عقب، خطوط پارک متغییر، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD، BAS، استاندارد آلایندگی یورو 5 و… از جمله ویژگی های سدان جدید خودروسازی فردا است.

کابین فردا 511

همچنین ببینید

داچیا داستر 2022 فیس لیفت لحظاتی پیش معرفی شد

مقاله‌های مرتبط: طراحی ظاهری داچیا داستر 2022 به گزارش ، ابتدای از نمای بیرونی داچیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *