پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

لحظه های مهم در رانندگی حرفه ای

فقط به اطرافیان خود توجه کنید که مدتهاست در حال رانندگی یا امتحان رانندگی هستند و یا اخبار تصادفات را ورق می زنند و حوادث دلخراشی را که در چند روز گذشته اتفاق افتاده است مشاهده می کنند یا حتی فقط به رانندگان به سیتی مراجعه کنید که ادعا می کند حرفه ای است اما هنوز نمی داند در صورت رسیدن به سرعت مجاز پشت چراغ قرمز بایستد یا سرعت خود را کم کند.

نکات رانندگی حرفه ای

اما رانندگی توانایی است که اگرچه آسان نیست اما می تواند به سطح آموزشی و حتی حرفه ای مطلوب برسد. چند نکته کاربردی در مورد رانندگی ما می دانیم که شناختن آنها خالی از لطف او نیست و قطعاً در شرایط حساس برای شما مفید خواهد بود.

چگونه می توان هنگام ترکیدن لاستیک کنترل اتومبیل را حفظ کرد

شما باید بدانید که چگونه اتومبیل را کنترل کنید و در هنگام وقوع تصادفات جدی و غیر منتظره آرام باشید. پاره شدن لاستیک متحرک یکی از اتفاقات غیرمنتظره ای است که اگر نتوانید ماشین را کنترل کنید می تواند برای شما اتفاق بیفتد. هنگام چرخاندن لاستیک متحرک اتومبیل ، اولین هدف این است که کنترل ماشین را حفظ کرده و مستقیم حرکت کنید و از خطوط خارج نشوید تا شکسته نشود یا ماشین به سمت چپ بپیچد. نکته مهم بعدی این است آهسته سرعت ماشین را کم کنید و متوقفش کن

در صورت انحراف یا لغزش اتومبیل چه باید کرد؟

فرض کنید جاده لغزنده است و ماشین برای بازی مانند اتومبیل در شهر روی جاده می لغزد و به سمت گاردریل حرکت می کند. او قطعاً از عهده این کار برمی آید. اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به گاردریلی که می خواستید بروید و فرمون را بچرخانید به جای اینکه مستقیم به گاردریل نگاه کنید و منتظر برخورد آن باشید ، نگران چرخاندن بیش از حد فرمون نباشید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که تمرکز خود را در حال حاضر حفظ کنید و همه این کارها را با آرامش و ایمنی با سرعت مناسب انجام دهید و ماشین را به مکانی که قرار بود برود برگرداند و متوقف کند.

مفهوم حاکمان در ترافیک
بیشتر بخوانید

وقتی برف و برف می بارد چگونه رانندگی کنیم

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که سرعت خود را با دقت افزایش دهید اما پای خود را زیاد روی پدال گاز نگیرید که منجر به تصادف اتومبیل یا چرخش به سمت چپ می شود. وقتی به مسیر قبلی خود برگشتید ، به آرامی پدال گاز را فشار دهید تا ماشین به آرامی متوقف شود. در این زمان توقف سریع ماشین خطرناک است و باید این کار را به آرامی اما سریع انجام دهید.

وقتی برف و برف می بارد چگونه رانندگی کنیم

رانندگی هنگام بارندگی ، باران یا باران شدید ، باید به خاطر داشته باشید که روغن های ماشین روی سطح جاده از قبل با آب باران مخلوط شده اند و جاده بسیار لغزنده است. بنابراین باید تعادل ماشین را حفظ کنید و با سرعت خوبی رانندگی کنید تا ماشین از خطوطی که در آن است خارج نشود و باعث ایجاد ترافیک یا تصادف نشود.

نکات رانندگی

رانندگی به اندازه قوانین کره شمالی سخت نیست؛ فقط باید نکات و ترفندهای کوچکی را که در رانندگی به شما کمک می کنند به خاطر بسپارید تا هنگام مواجه شدن با چنین شرایطی نگران نباشید. وضعیت دشوار دیگر هنگام رانندگی هنگام بارش برف و رانندگی در جاده های برفی است که باید دقت و سرعت بالایی داشته باشید ، ترجیحاً کم و برای رانندگی در چنین شرایطی مناسب است.

از ماشین جلوی خود فاصله بگیرید و یادتان باشد که برای دور زدن سرعت خود را کم کنید. همیشه سعی کنید فرمون را به حالت ایستاده نگه دارید تا دستگاه منحرف نشود.

سوالات در مورد علائم و نشانه های جاده ای 1400
بیشتر بخوانید

اگر برف کم باشد ، می توان از لاستیک اتومبیل برای رانندگی در چنین جاده ای استفاده کرد ، اما برای رانندگی در برف سنگین ، باید زنجیر چرخ داشته باشید.

همچنین ببینید

چگونه می توان یک طراح مد شد؟

حرفه طراح لباس امروزه به یکی از بسترهای رقابتی تبدیل شده است و اگر تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *