پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

پایان آزمایش این نامه تا اطلاع ثانوی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی

به دلیل شیوع ویروس کرونا ، نیروهای پلیس قصد دارند دوره های رانندگی خارج از مدرسه و آنلاین را برگزار کنند.

علاوه بر بسته بودن مرکز تعویض پلاک ، آزمون کتبی و عملی قوانین راهنمایی و رانندگی برای مجوز تا اطلاع ثانوی و بازگشت به شرایط عادی انجام نمی شود.

تست این نامه را ببندید

به گزارش وب سایت راهور ، سردار “سید کمال هادیانفر” رئیس پلیس راهور ناجا گفت: “به دلیل تغییر وضعیت کرونر از نارنجی به قرمز ، 11 مرکز شماره گذاری در استان های تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، ایلام ، چهارمحال و بختیاری ، زنجان “، اراک ، لرستان ، بوشهر و آذربایجان غربی بسته شدند.
وی افزود: با تعطیلی مراکز شماره گذاری در این استان ها تعداد روزهای تعطیلی مراکز شماره گذاری به تعداد روزهای مراکز شماره گذاری تعطیل شده برای انتقال و تبادل شماره های ثبت افزایش می یابد.
رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص سیستم صف بندی برای تعویض پلاک اظهار داشت: تمام صف های گرفته شده توسط مشتریان در روزهای تعطیل مراکز لغو شده و با تغییر وضعیت از قرمز به نارنجی ، مشتریان باید مجدداً به سیستم برای صف مراجعه کنند و یکی جدید بگیر
وی همچنین گفت که برای آیین نامه در حال آزمایش است: در حالی که شهرها قرمز هستند ، هر آزمون نظری را تا زمان اعلام بعدی انجام دهید بسته است خواهد بود. اما اگر تهران ، مربی ، بازرس و کارآموز پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و خودرو دارای سپر و ماسک باشد ، در تهران یک طرح آزمایشی در حال انجام است که در آن دانش آموزان می توانند با هماهنگی مدرسه مربوطه و از نظر آموزش عملی رانندگی در کلاس های آنلاین شرکت کنند. . و استفاده از دستکش منعی ندارد. با این حال ، برخی از دانش آموزانی که کاردکس آنها در روزهای قرمز تاج منقضی می شود ، نگران این وضعیت نیستند و اگر خدا با تغییر وضعیت از قرمز به نارنجی تغییر کند ، اعتبار کاردکس آنها برابر با تعطیلات قرمز است. ، تمدید و معاینات مربوطه. انجام خواهد شد.

منبع: پلیس راهور http://www.rahvar120.ir/

سوالات در مورد علائم و نشانه های جاده ای 1400
بیشتر بخوانید

همچنین ببینید

چگونه می توان یک طراح مد شد؟

حرفه طراح لباس امروزه به یکی از بسترهای رقابتی تبدیل شده است و اگر تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *