پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

2 نکته مهم در صورت تصادف (در صورت بروز حادثه چه باید کرد)

در صورت تصادف چه باید کرد؟ در این قسمت از سایت رانندگی ، درمورد کارهایی که نباید در صورت تصادف انجام دهیم ، بحث خواهیم کرد. هر چقدر هم که خوب و قوی باشید ممکن است به دلیل سهل انگاری راننده دیگری این مشکل را داشته باشید. در این موارد بهتر است به نکات زیر اشاره کنید: ما توجه خواهیم کرد و بهتر است این کارها انجام نشود.

محتوای لیست:

در صورت تصادف چه باید کرد

ما در اینجا سعی کرده ایم به س afterالاتی که پس از حادثه برای شما پیش خواهد آمد اشاره کنیم

توصیه مهم در صورت تصادف

در صورت تصادف چه کاری نباید انجام دهیم؟

1- نباید برگردید

در زمان حادثه ، به دلیل سطح آدرنالین در خون ، که به دلیل عصبانیت افزایش می یابد ، کنترل خود را از دست می دهید ، که متأسفانه می تواند آسیب بیشتری به شما وارد کند. در این مرحله ، بهترین کار این است که انجام شود دور نزن

در این موارد باید آرامش خود را حفظ کنید

2- اطمینان از سلامتی خود و مسافران

اطمینان حاصل کنید که ما و مسافرانمان کاملاً ایمن هستیم. با رعایت نکات ایمنی به آرامی از ماشین خارج شوید.

اگر تصادف شما به مسافران آسیب رسانده است (چه اتومبیل شخصی یا وسیله نقلیه مقابل) ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با خدمات امداد تماس بگیرید (برای صدمات بیشتر مسافران مجبور نیستید به تنهایی کاری انجام دهید)

در چنین مواردی ، مشکلات و فرصت ها پس از حادثه بوجود می آیند ، که ما پاسخ خواهیم داد.

اگر راننده مقصر پس از تصادف فرار کند چه باید کرد؟

در این موارد نباید با زور جلوی این شخص را بگیرید ، زیرا ممکن است این فرد در اطراف باشد یا ترسیده باشد و منجر به درگیری شود و این درگیری آسیب دیگری به بار آورد ، بهتر است عکس بگیرید یا شماره ثبت راننده مقصر را علامت گذاری کنید.

اگر راننده مقصر پس از تصادف فرار کرد و نتوانستیم شماره ثبت را ثبت کنیم ، چه باید بکنیم؟

با پلیس تماس بگیرید ، جزئیاتی در مورد ماشین ارائه دهید و کل ماجرا را توضیح دهید پلیس با دوربین ها و تجهیزاتی که در اختیار دارد مجرم را پیدا خواهد کرد. اگر آنها پیدا نشوند ، طبق گزارش پلیس ، آنها خسارت کامل بیمه را به شما می دهند.

قانون با کسانی که از یک حادثه فرار می کنند چگونه برخورد می کند؟

اگر در این حادثه تلفات جانی نداشته باشد ، فرار از صحنه جرم نیست ، اما بدیهی است که راننده آسیب دیده با برداشتن شماره ثبت و شکایت به مراجع قانونی ، برای جبران خسارت طرح دعوی می کند. مجازاتی وجود ندارد.)

اما اگر تصادف منجر به جراحت یا فوت مسافر یا راننده شود ، فرار از صحنه جرم است. و قانون در چنین مواردی به درستی سختگیرانه بود.

در چنین مواقعی ، در صورت موافقت شاکی ، قاضی مجاز به تخفیف نیست.

نکته: اگر تصادف شما باعث ایجاد ترافیک شود ، باید با کیفیت بالا از محل حادثه عکس بگیرید تا در زوایای مختلف به سختی کار کنید و ماشین را حرکت دهید (زیرا در صورت ایجاد ترافیک ، پلیس جداگانه جریمه می شود)

قرارداد تصادف اتومبیل

اگر تصادفی رخ ندهد و راننده فرار نکند ، چه باید بکنیم؟

ابتدا باید یک عکس یا فیلم با کیفیت در صحنه تصادف بگیرید و ماشین ها را در دو طرف جاده حرکت دهید تا از ترافیک جلوگیری کنید.

قرارداد تصادف اتومبیل

می توانید با پلیس یا در حضور پلیس به توافق برسید و مقصر را مشخص کنید. مرتکب باید 2 سند هویت از ماشین ، یعنی کارت ماشین و بیمه نامه ، به قربانی ارائه دهد. و شخص آسیب دیده فقط باید سند هویتی بدهد که همان بیمه نامه شخص ثالث به شخص دیگر است (یا می توانید کارت ماشین بدهید)

پس از انتقال و تعویض کارت خودرو و بیمه نامه ، شماره تلفن تماس را بگیرید و با بیمه خسارت تماس بگیرید. (یا مقصر کنسرت پیش استاد می رود و هزینه های آن را می پردازد)

نکته: تحت هیچ شرایطی نباید گواهی لغو شود.

در آخر ، ما سپاسگزار خواهیم بود اگر تجربه ای در مورد حادثه خود دارید ، آن را با ما در انتهای این صفحه به اشتراک بگذارید.

راهنمای خرید قطعات خودرو برای خودروهای کره ای و ژاپنی
بیشتر بخوانید

همچنین ببینید

چگونه می توان یک طراح مد شد؟

حرفه طراح لباس امروزه به یکی از بسترهای رقابتی تبدیل شده است و اگر تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *