پنج‌شنبه , ژوئن 24 2021

4 کشور کاملاً گواهینامه رانندگی دریافت می کنند

4 از سخت ترین کشورها برای گواهینامه رانندگی بگیرید

دریافت گواهینامه رانندگی برای طرفین دشوارترین است

ناامید کننده ترین کار این است که به عنوان یک داوطلب درگیر شوید گواهینامه رانندگی بگیریداو می تواند در مرحله آزمون عملی بشنود: بیا پایین ، ردی! البته این جمله در زبانهای مختلف و در کشورهای دیگر معادل دیگری دارد.

در حال حاضر ممکن است فکر کنید که آزمون رانندگی در کشور ما بیش از هرجای دیگر در جهان دشوار است و مراحل زیادی وجود دارد. اما وقتی تعداد را می خوانید هنگام صدور گواهینامه رانندگی حالت های سختگیرانه وجود دارد می بینید که ریاضت را متوجه خواهید شد.

سوئد در گرفتن گواهینامه رانندگی سختگیرانه عمل می کندسوئد در گرفتن گواهینامه رانندگی سختگیرانه عمل می کند

محتوای لیست:

به نظر نمی رسد دیدن سوئد به عنوان کشوری با حاکمیت قانون عجیب باشد. اگر می خواهید در سوئد رانندگی کنید ، باید موارد زیر را انجام دهید:

درخواست گواهینامه “فراگیر” زمانی صادر می شود که وی تست بینایی را پشت سر بگذارد و در دوره های آموزش داروهای اجباری و مواد مخدر شرکت کند. این کلاسها در مورد تأثیر داروهای تجویز شده و داروها آموزش می دهند.

مرحله دوم آزمون جاده لغزنده است: این کلاس چهار ساعت طول می کشد و فرد باید بتواند با سرعت بیش از 100 کیلومتر رانندگی کند و کنترل ماشین خود را حفظ کند. سپس نوبت به آزمون نظری می رسد در این آزمون 70 س questionsال مطرح می شود ، اما پنج س firstال اول تأثیری در نتیجه نهایی آن و شرط قبول پاسخ صحیح 52 س fromال از 65 س otherال دیگر ندارد. در قسمت آخر و نهایی ، قبولی در آزمون 45 دقیقه ای عملی است که در آن فرد باید صلاحیت خود را در رانندگی ایمن ثابت کند. وی پس از دریافت این گواهی وارد دوره امتحان دو ساله می شود.

نیوزلند در گرفتن گواهینامه رانندگی سخت گیری می کند

نیوزلند در گرفتن گواهینامه رانندگی سخت گیری می کند

نیوزیلند ، که نماد ملی آن پرنده کیوی است ، در سه مرحله گواهی شده است. در مرحله اول ، با توجه به چشم انداز مناسب ، که توسط استانداردهای لازم الزامی است ، فرد باید در آزمون تئوری شرکت موفق شود و پس از پاسخ دادن به حداقل 32 سوال از 35 سوال ، و گواهی “کارآموز” را به بتواند 6 ماه با همان مدرک رانندگی کند. مرحله بعدی انجام یک آزمون آزمایشی یک ساعته است. پس از گذراندن این آزمون ، فرد فقط می تواند بین پنج صبح تا 10 شب رانندگی کند ، اما به غیر از معتادان خود مانند همسر ، فرزندان و … اجازه رانندگی در ماشین را ندارد.

اگر شخصی در این کشور گواهینامه “فراگیر” داشته باشد و زیر 25 سال نداشته باشد ، باید حداقل 18 ماه با مدرک “دانشجو” سفر کند. اما افراد بالای 25 سال فقط باید 6 ماه برای مراحل بالاتر صبر کنند.

فنلاند سخت گیرانه است

فنلاند در گرفتن گواهینامه رانندگی سخت گیری می کند

رانندگان این ضلع شمالی از ایمن ترین افراد کره زمین به حساب می آیند و موفقیت آنها بی دلیل نیست. رانندگان فنلاندی پس از آموزش بسیار پیچیده رانندگی موفق به دریافت گواهینامه می شوند. برای دریافت گواهینامه ، داوطلبان باید 19 ساعت کلاس نظری را بگذرانند و با شرکت در آزمون تئوری کامپیوتر 30 دقیقه ای وارد مرحله دوم شوند.

در روند بعدی ، آنها حداقل 18 ساعت آموزش عملی در چندین جلسه خواهند داشت تا پس از موفقیت ، گواهینامه “اولیه” برای آنها صادر شود. یکی از نکات جالب در مورد تحصیلات در این کشور این است که تنها راه یادگیری آنها از طریق خانواده یا اقوام است ، به شرطی که ماشین آنها یک پدال ترمز زیر شاگرد و یک زیر دست مربی داشته باشد. در این کشور هرکسی که بخواهد گواهینامه بگیرد باید از هفت خان رستم بگذرد. یکی از معروف ترین نکات آموزشی در این کشور رانندگی در جاده های لغزنده است.

اعتبار گواهینامه در فنلاند دو سال است که در این مدت هیچ راننده ای نمی تواند بیش از دو مورد تخلف در رانندگی داشته باشد ، در غیر این صورت گواهینامه اصلی لغو می شود. پس از دو سال ، برای دریافت “گواهی کامل” ، باید مراحل تئوری و عملی را در اکثر کلاس ها طی کنید تا خود را برای امتحانات نهایی آماده کنید. به راحتی می توان گفت که تاکنون هیچ کس در فنلاند در کمتر از دو سال موفق به دریافت گواهی کامل نشده است.

گواهینامه رانندگی استرالیایی سختگیرانه

استرالیا در گرفتن گواهینامه رانندگی سخت گیری می کند

استرالیا که به آن “سرزمین آفتاب سوخته” نیز می گویند ، شرایط متفاوتی برای متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی دارد. در مرحله اول ارزیابی بینایی ، و سپس در مرحله دوم ، آزمایشات پزشکی برای افراد با شرایط خاص جسمی یا بیماری هایی که بر رانندگی تأثیر می گذارند ، در همان محل تحصیل گواهی انجام می شود.

سپس آزمون نظری فرا می رسد. در این مراحل ، مردم باید حداقل 24 سوال از 30 سوال چهار پاسخ را به درستی پاسخ دهند. در مرحله بعد ، 25 ساعت آموزش عملی برای کسانی که تحت نظارت فرد واجد شرایط این مهارت های رانندگی را می گذرانند ، ارائه می شود. سپس مهارت های اساسی فرد به مدت 35 دقیقه مورد ارزیابی قرار می گیرد و پس از آن وی به 25 ساعت آموزش مهارت بعدی می رسد.

اگر او آزمون دوم را پشت سر بگذارد ، نوبت او است كه 50 ساعت رانندگی را در حضور ناظر بگذراند تا اجازه شركت در آزمون ادراك خطر را داشته باشد.

نحوه انجام این تست به این صورت است که به هر شخص 28 فیلم 30 ثانیه ای نشان داده می شود و در این فیلم ها باید با موس کامپیوتر سبقت بگیرید ، سرعت خود را کم کنید ، حرکت کنید یا دور بزنید. هرکسی که 54٪ پاسخ صحیح داشته باشد در آزمون پذیرفته می شود.

علائم و نشانه های راه

چگونه می توان یک طراح مد شد؟
بیشتر بخوانید

همچنین ببینید

چگونه می توان یک طراح مد شد؟

حرفه طراح لباس امروزه به یکی از بسترهای رقابتی تبدیل شده است و اگر تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *