یکشنبه , جولای 25 2021

کیا تلوراید 2022 به صورت غیرمنتظره رونمایی شد

در 14 ژوئن تصاویری از کیا تلوراید لو رفت که مربوط به مدل 2022 این خودرو بود که به جلوپنجره ای جدید مجهز شده بود. همچنین همراه با این عکس لو رفته اطلاعاتی منتشر شد که در آن اشاره شده بود نسخه جدید تلوراید 2022 به تجهیزات رفاهی بیشتری نسبت به مدل پیشین مجهز شده است. کیا در آن لحظه هیچ بخشی از این ادعاها را تایید نکرد؛ ولی همین عکس ها و اطلاعات لو رفته کیا را مجبور کرد به صورت غیر منتظره ای تلوراید 2022 را رونمایی کند.

مقاله‌های مرتبط:

تغییرات ظاهری کیا تلوراید 2022

به گزارش ، در ابتدا باید اظهار کنیم که تلوراید 2022 را نباید یک فیس لیفت نسبت به نسخه پیشین دانست. چراکه تغییرات صورت گرفته بسیار جزیی بوده و تنها به جلوپنجره این خودرو محدود شده اند. یکی دیگر از قسمت های تغییر یافته در خصوص مدل 2022 کیا تلوراید مربوط به لوگوی این خودروساز بوده که در این خودرو شکل جدیدی به خود گرفته و ظاهرا مش بندی جلوپنجره نیز تغییراتی نسبت به مدل پیشین داشته است. این جلوپنجره حال در تمامی نسخه های تلوراید 2022 به رنگ مشکی عرضه می شود؛ ولی در مدلی مانند نایتفال ادیشن قسمت های بیشتری از بدنه علاوه بر این جلوپنجره به رنگ مشکی یا تیره طراحی شده اند.

 

کابین کیا تلوراید 2022

تغییرات مهمتر در خصوص نسخه 2022 تلوراید، درون کابین صورت گرفته که با این حال چندان زیاد نیستند. دیزاین کلی کابین تغییری نسبت به مدل پیشین نداشته؛ ولی حال شما تجهیزات رفاهی بیشتری حتی روی مدل های پایه این خودرو مشاهده می کند. نمایشگر 10.25 اینچی سیستم مالتی مدیا و سرگرمی از این پس روی مدل های LX و S این خودرو هم در دسترس هستند؛ ضمن اینکه سیستم تهویه مطبوع خودکار و کمکی رانندگی در بزرگراه نیز روی تمامی مدل های تلوراید نصب شده اند. تمامی نسخه های تلوراید 2022 به کروز کنترل هوشمند با عملکرد منطبق بر رهیاب هم مجهز هستند.

دانگ فنگ Fearless M50 کپی چینی هامر
بیشتر بخوانید

 

قیمت

علاوه بر اطلاعات منتشر شده، کیا قیمت نسخه های مختلف تلوراید 2022 را هم منتشر کرده که با توجه به تجهیزات استاندارد بیشتر می توان انتظار داشت که قیمت ها هم مقداری افزایش یابند؛ ولی این افزایش چندان زیاد نیست. نسخه پایه کیا تلوراید LX حال برچسب قیمتی معادل 32 هزار و 790 دلار داشته که 600 دلار گرانتر از مدل 2021 شده است. همچنین تلوراید S هم با افزایش قیمتی 600 دلاری برچسب قیمتی معادل 35 هزار و 290 دلار پیدا کرده است. نسخه های EX و SX تنها 200 دلار افزایش قیمت داشته و به ترتیب 37 هزار و 790 و 42 هزار و 690 دلار قیمت دارند. تمامی این قیمت های اعلام شده برای نسخه جلومحرک کیا تلوراید هستند.

 

همچنین ببینید

جیپ رانگلر رقیب آینده زیردریایی ها

مقاله‌های مرتبط: به گزارش ، در انتهای ویدیو شرکت استلانتیس، یک جیپ رانگلر به نمایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *